Gyereknap játszótér átadással

2016. 05. 20-án a Családi- és Gyereknapon átadásra került az iskolánk udvarán egy játszótér, mely kötélpályából, négy üléses hintából és 2 db libikókából áll.
Erre a játszótérre a szülők már második éve gyűjtötték az adományokat és bevételeket, hogy meglepjék gyermekeiket.
Természetesen ezen összeget ki kellett egészítenie a települési önkormányzatnak is, sőt több szülő munkájára és homok – felajánlására is szükség volt.
Ezúton szeretnék köszönetet mondani kollégáim és a tanulóifjúság nevében is az ismételten megmutatkozott példaértékű összefogásért minden kedves szülőnek, segítőnek, az önkormányzatnak és a kivitelezőnek, személy szerint Sebők Márta SZMK elnöknek és Matuszka Antal polgármester úrnak a munkák összehangolásáért, az igazán gyors kivitelezésért.

honlapTovábbi fotók facebook oldalunkon találhatóak

Ezen a napon több játszóeszközt is használhattak gyermekeink, melyet a TIE pályázat keretében kapott iskolánk (trambulin, rollerek, tollasok, stb). Szép, hangulatos és felejthetetlen rendezvényben részesülhettünk valamennyien.

Sas Györgyné intézményvezető

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.