Álláslehetőség: szakács munkakör betöltésére

A Zákányszéki Manó-kert Óvoda és Bölcsőde   a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

szakács munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű 2020. 10. 01- 2024. 05. 31.–ig tartó közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 6787 Zákányszék, Petőfi utca 7. A munkakörbe tartozó feladatok: Bölcsődés, óvodás, iskolás gyermekek részére a napközbeni ellátás biztosítása: reggeli, tízórai, ebéd és uzsonna elkészítése, a konyhai kisegítők munkájának koordinálása. Együttműködés az élelmezésvezetővel és a diétás szakács kollégával

Illetmény és juttatások: A települési önkormányzat működtetésében üzemel a konyha. Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók. Az munkavállalók közalkalmazotti Kinevezésben dolgoznak, bérezés megállapodás szerint.

Pályázati feltételek:

       Szakács végzettség, szakmai gyakorlat.

    Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  Középiskola/gimnázium, diétás szakács végzettség,

 diétás szakmai gyakorlat – Lehetőleg szakmai tapasztalat.

A munkakör betöltésének időpontja: 2020. 10. 01.

A pályázat benyújtásának és elbírálásának határideje: 2020. szeptember 25.

A pályázat elbírálásának módja, rendje: végzettség és szakmai gyakorlat, valamint személyes meghallgatás alapján.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Liebhaber Gáborné nyújt, a 30/606-4990 -e s telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  Postai úton, a pályázatnak a Zákányszéki Manó-kert Óvoda és Bölcsőde címére történő megküldésével (6787 Zákányszék, Petőfi utca 7.) Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 282/2020, valamint a munkakör megnevezését: szakács.

   Elektronikus úton Liebhaber Gáborné részére az ovoda@zakanyszek.hu e-mail címen keresztül.

   Személyesen: Zákányszéki Manó-kert Óvoda és Bölcsőde,  6787 Zákányszék, Petőfi utca 7.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.